Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Kiralama Süresi

Araçlarımız, günlük olarak en az 1 Gün(24 saat), Aylık olarak kiralamalar ise 1 Ay(30 gün) ile 11 Ay(330gün) arasındadır.

Uzun Dönem Kiralamalarla ilgili şubemizle görüşmeniz gerekmektedir.

Olası gecikmeler durumunda:

2 saat üzeri gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama bedelinin 1/3’ü
3 saat ve üzeri gecikme durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedelinizin 2/3’ü
Teslim ya da alış saatiniz şube kapanma saatinde ise o saatte aracı teslim ya da iade etmeniz gerekmektedir. 2 saate kadar gecikme opsiyonu, şube kapanış saatinde teslim ya da iade saatine sahip kiralamalar için geçerli değildir.
4 saat ve üzeri gecikme durumunda ise, ilgili gün geçerli olan bir günlük kira bedeli sözleşmenize eklenerek, tahsilat kredi kartınızdan yapılacaktır. 

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Yakıt

Lütfen aracı teslim aldığınız yakıt seviyesi ile teslim ediniz. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeli tahsil edilecektir.

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Araç Teslimi

Adresten Teslim Alma ve Adrese Teslim Etme:

Adrese teslimat ve adresten teslim alma hizmetimiz şubemizin müsaitlik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tüm detaylar için kiralama yapmak istediğiniz şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Sigortalar ve Güvenceler

Araç sigortalarımız kampanya ve fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Sigorta detayları, sözleşmenizde ve teslimat formunda belirtilmiştir. İhtiyaç duyabileceğiniz ek sigortaların ücretleri ve limitleri ile ilgili bilgi almak için, rezervasyon merkezimize veya kiralama yapacağınız şubemize danışabilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Trafik Cezaları

Trafik kurallarına uyulmaması sonucu ortaya çıkacak her tür trafik cezasının (köprü ve otoyollarda hatalı gişe kullanılması da dâhil olmak üzere) ödemesi ve hizmet bedeli sözleşmede ismi geçen kiracıya ait kredi kartından yapılacaktır.

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Araç Grupları Kilometre Sınırları

Araç kiralamanıza ek olarak satın alabileceğiniz ürün ve hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir. Ücret ve detayları hakkında bilgiye rezervasyon merkezimizden ve şubemizden ulaşabilirsiniz. Günlük limitin, aylık limiti aşması durumunda sözleşme gününden bağımsız olarak toplam kullanılan km miktarı ilgili araç grubunun aylık limitini aşamaz. Şubemizen bilgi alarak ek kilometre paketleri satın alınabilir.

KM Aşım Bedelleri;

Ekonomi Sınıf: 0,6 ₺

Orta Sınıf: 0,75 ₺

Minibüs: 1 ₺

Üst Sınıf: 1,5 ₺

 

Mass® Rent a Car | Güvene Giden Yol

Bu kategoride ürün bulunamadı.